ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi Tamiri

Arçelik Beyaz Eşya Servisi : 444 48 63

beyazesya servisi tamircisi beyazesya servisi tamircisi
Arçelik Bulaşık Makınesi Servisi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi Arçelik Buzdolabı Servisi Arçelik Fırın Servisi

İzmir ARÇELİK beyaz eşya teknik servisi denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yıldırım teknik ailesi yer almamız her zaman gurur vermektedir. Gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerine en kısa sürede karşılık vermekteyiz. Orijinal parça kullanımından şaşılmamasından dolayı yapılan işlemlere garanti vermekten çekinmiyoruz. Tarafımızdan yapılan işlem sonrasında gözünüz arkada kalmayacaktır. Her hangi bir problemde İzmir Arçelik beyaz eşya teknik  servis bir telefon kadar uzağınızdadır.

+ + = 50 TL.

ARÇELİK BEYAZ EŞYA

TEKNİK SERVİS

 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA

BİLGİLENDİRME

 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA

YERİNDE TEKNİK DESTEK

 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA

SERVİS ÜCRETİMİZ

 

İzmir teknik servis elemanlarımız iyi eğitim almış, tecrübeli kadrodan oluşur. Her hangi bir beyaz eşya arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilirler. Piyasada birçok beyaz eşya tamircisi olmasına rağmen, birçoğu işi yapmak için gereken niteliğe, deneyim ve özveriye sahip değildir. Bu yüzden İzmir Arçelik beyaz eşya tamircisi ararken teknik bilgisi iyi olan servis çağırmanız gerekir. Firmamız; buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, televizyon tamiri, fırın tamiri, kombi tamiri, termosifon tamiri ve süpürge tamiri konusunda güncel kalarak en yüksek seviyede düzenli teknisyenlere sahiptir.

 ARÇELİK BEYAZ EŞYA TAMİR FİYATLARI

TUTAR / BİRİM
Arçelik Buzdolabı Servis Üçreti 50,00 TL
Arçelik Çamaşır Makinesi Servis Üçreti 50,00 TL
Arçelik Bulaşık Makienesi Servis Üçreti 50,00 TL
Arçelik Ankastre Servis Üçreti 50,00 TL
Arçelik Fırın Servis Üçreti 50 ,00TL
Arçelik Beyaz Eşya Yedek Parça Fiyatları Bize Sorunuz

İzmir samsung servisi, Samsung teknik servisi, samsung Klima servisi, samsung Buzdolabı servisi, Çamaşır makina servisi, Beyaz eşya servisi, Teknik Servisi

Kapsamlı hizmetlerimizden bir tanesi de işi hızlı bir şekilde sonlandırıyor oluşumuzdur. Böylelikle gün içerisinde varsa bir programınız bunu bozmamış olursunuz. Çünkü sizin tüm gününüze hükmetmeden en kısa zaman aralığında işleminiz çözülür. Maliyet ve zaman tasarrufu demek üstün konforun ta kendisidir. İzmir Arçelik beyaz eşya servisleri arasından seçim yaparken bu şartları mutlaka göz önünde bulundurun.

İzmir Arçelik beyazeşya servisi en zorlu sorunlarda dahi hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ekibimiz sürekli gelişen teknolojiden faydalandığı için başa çıkacak kapasite elimizde bulunmaktadır. Araçlarda yedek parça anlamında geniş yelpazeye sahip olmaktayız. Arıza durumunda makineyi almaya gerek duymadan anında karşılık vermemiz mümkündür. Beyaz eşyaların şuan için hayatımızda ne kadar kritik öneme sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Fark etmeden gün içerisinde birçoğunu sürekli kullanmaktayız. Bu sebepten dolayı arıza durumunda bir gün bile beklemek zor olacaktır. Bu yüzden İzmir Arçelik beyaz eşya tamiri konusunda gününde destek vermekteyiz. 

 İzmir Bölgesinde Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis


 


 Yıldırım Teknik onarımını yaptığı cihazlar için 1 Yıldır Tamir Garantisi vermektedir.

 

İzmir Arçelik Beyaz eşya Servisi bünyesinde çalışan uzman teknisyenler ile adresinize kesintisiz hizmetler sağlamaktayız. Güler yüzlü, kaliteli ve uygun fiyatlı servis imkanımızla her zaman müşteri dostu bir görüntümüz bulunmaktadır. Ayrıca konusunda kendini geliştiren ve geliştirmeye hazır kadromuz, adresinize geldiğinde kısa sürede çözme yetisine sahiptir. İşlemin olmaması, arızanın devam etmesi ve benzeri sorunları aklınızdan çıkarın. Çünkü ekiplerimiz başladığı işin her zaman arkasında olmaktadır. Yapılan işlem ve değişen parçaya 1 yıl garanti sağlanmaktadır. Tabi ki bu parça 1 yıl sonra arızalanacak anlamına gelmiyor. Prosedür olarak bu süre dahilinde garanti sağlanılıyor fakat değişen orijinal parçaların kullanım ömrü 10 yıldır.


İzmir Arçelik beyaz eşya servisi, sektörde çok uzun yıllardır bu işi yaparak duayen konumuna ulaşmıştır. Servis denildiğinde memnuniyetle önerilen firma olmamız müşteri ilişkilerimizi pozitif tuttuğumuzun göstergesidir. Mutlu müşteri=mutlu servis mantığıyla düşünmemizden dolayı her zaman kendimizi daha iyiye doğru yöneltmekteyiz. Büyük firma olmak kolay değildir. Böyle olmak için her zaman işlerin arkasında durup, kimseyi mağdur etmeyen bir anlayışla çalışmak gereklidir. Bu yüzden çağırdığınız serviste kaliteye mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Çağırdığınızda 2-3 gün boyunca gelmeyen servis, sizi zor durumda bırakır. Eğer arıza tekrar gösterirse sizi peşinden koşturur ve daha çok beklersiniz. Bizde böyle bir sorun yaşanmaz çünkü kayıt alındıktan 24 saat içerisinde çözüm ulaştırılmaktadır. Ekiplerimiz kısa zamanda müdahale edip mağduriyeti ortadan kaldırır. Kalite asla tesadüf değildir.


ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ YEDEK PARÇA

Amortisör

 Çamaşır makinesi kazan esnemesini sağlayan amortisör takımı.

Yıkama Motoru

Çamaşır makinelerinde bulunan, kazan hareketini sağlayan yıkama motoru.

Pompa Motoru

çamaşır makinelerinde bulunan 220 volt ile çalışan su tahliye pompa motorudur.

Elektronik Kart

çamaşır makinesi elektronik kartı, pcb kontrol ünitesi.

Kapı Kilidi

çamaşır makinesi kapı kilidi emniyet anahtarı.

Körük Lastiği

çamaşır makinesi kazan ile ön saç arası su sızdırmazlık görevi gören körük lasdtiği.

Rezistans

çamaşır makinesi su sıcaklığını istenilen dereceye getiren parça, ısıtıcı, 

Kazan Grubu

çamaşır makinesi çamaşırları tambur içerisinde çarparak temizleme görevi yapan parça.

Kondansatör

çamaşır makinesi kondansatörü, gelen voltajı minimize düzenleyen parazit kapasitörü.

Motor Kartı

çamaşır makinesi motor besleme pcb devre kartı.

Ventil

çamaşır makinesi su alma işlemini gerçekleştiren, temiz su giriş valfi, ventil.

Prosestat

çamaşır makinesi su seviye emniyet anahtarı, prosestat.

 

ARÇELİK BUZDOLABI YEDEK PAÇA

Arçelik Buzdolabı Motoru Arçelik Buzdolabı Gazı Arçelik Buzdolabı Kartı Arçelik Buzdolabı Resitansı Arçelik Buzdolabı Sensör
Arçelik Buzdolabı Siviç Arçelik Buzdolabı Danper

Arçelik Buzdolabı İç Fan

Arçelik Buzdolabı Taymır

Arçelik Buzdolabı Dış Fan

Arçelik Buzdolabı Kondaster Arçelik Buzdolabı Evap Arçelik Buzdolabı Termostat Arçelik Buzdolabı Kapı Arçelik Buzdolabı Drayer