İzmir VAİLLANT Kombi Tamir Servisi

İzmir Vaillant Kombi Servisi

    Vaillant Kombi servisi, Vaillant Kombi yetkili servisi, Vaillant Kombi izmir teknik servisi, Vaillant Kombi tamircisi, Vaillant Kombi    İzmir'de Merkez  Vaillant Kombi Servisi olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektöründe hizmet vermekteyiz. İzmir'in bir cok semtine en kısa sürede donanımlı araçlarımızla ve deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmetveren Teknisyen Tekniker ve stajyerlerimizle  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız YILDIRM TEKNİK  Kurumsal kimliğiyle yıllardır Vaillant markalı ürünlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Bizlerei 0232 256 7 470 nolu telefondan 0532 634 24 05 nolu Cepten yildirimteknik@msn.com  Mail adresimizden info@yildirimteknik.net ten Servis Çağır Canlı Destek Bizlere ulaşabilirsiniz...

Çağrı Merkezi: 0 532 111 35 30

Servis Talebi İçin Tıklayın !!

Arçelik servisi vestel yetkili servisi izmir vestel servisi

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

Ofis: 0232 256 74 70

 Cep: 0532 634 24 05

 AtmoTEC pro F22,F23,F24 arızaları Vaillant Kombi servisi, Vaillant Kombi yetkili servisi, Vaillant Kombi izmir teknik servisi, Vaillant Kombi tamircisi, Vaillant Kombi

Kombilerin çalışma prensiplerine bakacak olursak hidrolik, pnomatik, mekanik ve elektrikli sistemler tarafından çalıştığını görürüz.

Mesela kombide baca fanında ki bir problemden dolayı hava prosestadı hava basıncını alamaz ve kontağını kapatamaz. Bundan dolayı da kombi devreye giremez. Buradaki sorun pnomatik, mekanik ve elektriği bir arızadır.

Vaillant AtmoTEC Pro kombinizde dijital ekranda F22,F23,F24 arızalarından birisini gördüğünüzde Atmo TEC Pro kombinizin su basıncı düşmüş demektir. Kombide kuru yanma yani susuz çalışma oluşur. Buda hava dolaşımı pompasına zarar verebilir.

AtmoTEC Pro kombinize su almak için kombinizin sağ alt tarafında su doldurma vanası mevcuttur.Su doldurma vanasını açarak 1,5 bar su alıp tekrar kapatın. Kombiniz 1,5 bar su basıncını gördüğünde çalışacaktır.

Şayet su doldurma vanasını açtınız sisteme su girişini duyuyorsunuz fakat manometre yükselmiyor. İşte bu durum tehlikelidir. Su almayı hemen kapatın. Çünkü manometre arızalı olduğu için aldığınız suyu okuyamıyor ve siz hala su almaya devam ettiğinizde basınç 3 barı geçecek ve emniyet ventilini açacak. Aldığınız su dışarı tahliye olacak.

Başka bir arıza ise; AtmoTEC Pro kombinizde 1,5 bar su var ama kombiniz yine F22,F23,F24 arızalarından birini gösteriyor. Bu durumda kombinizin basınç sondası yani kombiye giren suyun basıncını ölçen basınç okuyucusu arızalı demektir. Yani kombinizde yeterli kadar su basıncı var ama basınç sondası bu basıncı okumuyor olabilir. Ayrıca bu arızanın diğer bir sebebi Elektronik Kart da olabilir. Su basınç sondası su basıncı okur Elektronik Karta sinyalini gönderir fakat Elektronik Kart arızalı olduğu için Atmo TEC Pro kombiniz tekrar F22,F23,F24 arızalarından birini verebilir.