Bizi ArayınBizi Arayın...


Beyaz Eşya

İzmir Beyaz Eşya Servisi

 

İzmir ve tüm ilçelerine beyaz eşya servisi olarak hizmet sunan firmamız her türden endüstriyel eşyanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel bir teknik servisten beklediklerinizden çok daha fazlasını sunarken aynı zamanda donanımlı araçlarımız ve profesyonel ekibimizle tüm bölgede faaliyet sürdürüyoruz. Günün her saati servis kaydı alan firmamızdan alacağınız tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Beyaz eşya servisi olarak aynı zamanda kombi ve klima ürünleriniz için de periyodik bakım, onarım ve arıza tespit hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Beyaz Eşya Bakım ve Onarım Hizmetleri

Beyaz eşya denildiğinde akla gelen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünler belirli dönemlerde arıza çıkarabilir. Bireysel müdahaleler yerine profesyonel bir şekilde çalışan İzmir beyaz eşya bakım onarım firmamız, cihazlarında yaşanan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerimizin kullandığı beyaz eşyalardan maksimum verim almasını sağlayan firmamız şofben, fırın ve televizyon gibi ürünler için de gerekli tüm desteği sunmaktadır. Hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışırken daima onarım garantisi veriyor ve alanında uzman teknisyen ekibimizle çalışmalara devam ediyoruz. Üstelik hizmetlerimizde işçilik garantisi verdiğimizi de unutmayın.

Çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ürünler en son teknolojilerle üretilse de bazı dönemlerde arıza verebilmektedir. Bu arızalar ciddi bir maliyete neden olabileceği için doğru zamanda bakımının yapılması şarttır. O halde daha fazla vakit kaybetmeden beyaz eşya bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra teknik destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Yaşamımızı ciddi anlamda kolaylaştıran beyaz eşyalar aslında en önemli ev ürünleridir. Örneğin bulaşık ya da çamaşır makinesi temizliği yapmak isteyen bireyler öncelikle filtre üzerinde aksiyon almalıdır. Ancak filtrenin çıkarılması ve yeniden uygun bir şekilde yerine takılması sadece uzman teknik personeller sayesinde yapılmalıdır.

İzmir beyaz eşya teknik servisi olarak uzun yıllardır bu sektördeki çalışmalarımızı uygun fiyatlarla sunarken müşteri memnuniyetini sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Herhangi bir saatte firmamıza ulaşabilir ve beyaz eşya tamiri, bakım ve onarımı ya da yedek parça talebi için destek talebinde bulunabilirsiniz. Beyaz eşyaların yanı sıra TV, kombi ve petek arızaları için de bize ulaşmanız yeterlidir.


 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 

 

VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

HOTPOİNT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

SİEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 

 

SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

MİELE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 

 

LG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

GORENJE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

SİMTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ