Bizi ArayınBizi Arayın...


Çamaşır Makinesı Kart Tamiri İzmir

Çamaşır Makinesi Kart Tamiri İzmir

Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Tamir Servisi ile Çamaşır Makinesi her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Çamaşır Makinesi Ekran Kardı Tamiri
Çamaşır Makinesi Motor Kartı Tamiri
Çamaşır Makinesi Elektronık Kart Tamiri
Çamaşır Makinesi Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Arçelik Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Beko Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Lg Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Samsung Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Bosch Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Vestel Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Ariston Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, İndesit Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Hotpoint Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Siemens Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Gorenje Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Miele Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Profilo Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Elektrolüx Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Hoover Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Regal Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Altus Çamaşır Makinesi Kart Tamiri, Aeg Çamaşır Makinesi Kart Tamiri,

 

       

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Çamaşır Makinesi ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045 indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Çamaşır makinası kart tamiri fiyatı, Çamaşır makinesi beyin fiyatları, Çamaşır makinesi kartı neden yanar, Beyaz eşya kart fiyatı, Beyaz eşya kart tamiri, İzmir Beyaz eşya kart tamiri, Çamaşır Makinesi Kart Beyin Tamiri