Bizi ArayınBizi Arayın...


İzmir KOMBİ PETEK Temizliği

İzmir Petek Temizliğinde % 100 Performans Garantisi


 

PETEK TEMİZLİGİNİ

SIHHİ TESİSATCI DEĞİL

KOMBİ TEKNİK SERVİSİ YAPTIRIN...

YILDIRIM TEKNİK İZMİR KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 


İşi Uzmanına Bırakın

 

Beş Yılda En Az 1 Sefer ve Petek temizliği yaptırmalısınız !!!

 

 256 74 70 Yıldırım Teknik İzmir'de Kombi ve Petek temizliği olarak Airfel, Alarko, Altus, Arçelik, Ariston, Royal, Auer, Baxi, Baykan, Baymak, Beko, Beretta, Bosh, Demirdöküm, ECA, ETNA, Ferroli, Termodinamik, Vaillant, Viessman gibi markaların kombi ve petek temizliğini yapmaktayız. Yılda en az 1 kere kombi ve petek temizliği yapılması gerektiğini tüm müşterilerimize söylemekteyiz. Eğer temizliği ve bakımı yapılmayan petekler ve boruları sol tarafta görünen resimde olduğu gibi içi pislik oluşmaktadır. Kalorisi ve kalitesi düşün petekler, içten içe pas ve kir tutmaktadır ve daha çabuk kirlenme ve deforme olmaktadır. Kullanmış olduğunuz petek marka ve modelleri bu konuda çok önemli bir husus oluşturmaktadır. Eğer petekleriniz üst tarafı yanıyor, alt kısmı yanmıyor ve ısıtmıyor ise bakım zamanı geldiğini söyleyebiliriz.

 

 

 

Servis Kaydı Bırakın

Hesaplı Teknik Servis

Profesyonel Servis

Acil Teknik Servis


 

Kombi_Petek_Temizliği_İletişim

SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

VAILLANT KOMBİ SERVİSİ DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ ALORKO KOMBİ SERVİSİ BOSHC KOMBİ SERVİSİ VESTEL KOMBİ SERRVİSİ
ECA KOMBİ SERVİSİ BUDERUS KOMBİ SERVİSİ VIESMANN KOMBİ SERVİSİ ARİSTON KOMBİ SERVİSİ FERROLİ KOMBİ SERVİSİ
     
AUER KOMBİ SERVİSİ SUSLER KOMBİ SERVİSİ  TERMİKEL KOMBİ SERVİSİ  AIRFEL KOMBİ SERVİSİ PROTHERM KOMBİ SERVİSİ
     
BERETTA KOMBİ SERVİSİ VAILLANT KOMBİ SERVİSİ BAYMAK KOMBİ SERVİSİ    
   

 


Konut ve Evinizin Kombi Teknik Servisi


 

İşletme ve Ofislere Kombi Teknik Servis


Kamu ve Özel Kurumlar Kombi Teknik Servis


     Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Kombi ve Petek temizliği için gelen ustalarımız sadece temizlik ile ilgili değil, kombinizin neden ısıtmadığı ile ilgili size bilgiler verip, çözüm yoluna gitmeye çalışacaktır. Kendi bünyemizde uzun zamandan beri kombi bakım ve servis ustalarımız bulunduğu için, ısınmaya dairelerden gelen şikayetler ile sürekli gelişmiş ve bilgilerine bilgi katmışlardır. Bu sayede profesyonel ve bilgi sahibi olan profesyonel olan bir ekipten hizmet alacaksınız. Temizlik ise kombinin basıncını ayarladıktan sonra temizleme için kullanacağımız kimyasalların tesisat içerisinde 1 saat kadar dolaşmasını sağlamamız gerekiyor. Kimyasal madde 1 saat kadar peteklerin içini temizledikten sonra bu ilacın tekrardan dışarıya akıtılması gerekmektedir. Ortalama bir apartman dairesinde 5-6 adet petek bulunmaktadır. Bu peteklerin temizlenmesi ise yaklaşık olarak 3,5 - 4 saat sürebilmektedir. Daire içerisinde petek sayısı ne kadar artarsa temizlik zamanıda o kadar yükselir.


     Kombi Petek Temizleme Kimyasalları

Kullandığımız ve kullanmakta olduğumuz Tüm ilaçlar ithal olarak Almanya'dan gelmektedir. Uzun zamandan beri araştırmalarımız doğrultusunda müşterilerimize en iyi kimsayal temizleme ilacı ile hizmet ediyoruz. İlaçların kullanım şekli ve kimsayal madde olduğundan dolayı tercih seçimlerinin her zaman iyi olması gerekmektedir. Sonuç itibari ile her bir petekte yaklaşık 1 saat kadar dolaşmaktadır ve yukarıda görmüş olduğunuz kirli su olarak geri akıtılmaktadır. Peteklerinizden ilaç yardımı ile bu tarz bir kirli suyun çıktığını gören müşterilerimiz çok şaşırmış bir vaziyette oluyor ve gözlerine inanamıyorlar. Tekrar tekrar söylediğimiz gibi kullandığımız kimyasal ilaçlar dünyanın en iyi markalarına sahip ürünler. Petek temizleme ilacı ve petek temizleme makinasını aynı marka olarak kullandığımızdan ötürü aldığımız sonuşlar diğer ürünlere nazaran daha iyi ve güzel olmaktadır. Otomatik olarak kombi ve petek temizliği yaptıran müşterilerimiz hem daha iyi ısınıyorlar hemde ay sonunda gelen doğalgaz faturalarından kâr elde ediyorlar. Sizlere bunu garanti edebiliriz ; 3 ay içerisinde kombi ve petek temizliğine verdiğiniz para ile doğalgaz faturasından kâra geçiceksiniz.


 

Kalorifer ve kombilerdeki gibi, merkezi ısıtma sistemlerinin de düzenli olarak bakım görmesi ve sistem dahilindeki tüm peteklerin temizlenmesi gerekir. Şebeke suyundaki kirecin çökmesiyle oluşan tortunun zamanla balçıklaşmaya sebep olmaması için sistem dahilindeki tüm petekler, tesisat ve kazan da dahil olmak üzere düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Bu temizlik işleminin yapılmaması durumunda peteklerin alt kısmına çöken kireç ısınma problemleri yaşanmasına, peteklerin altı ısınmadığı için dairelerin ısıdan eskisi gibi faydalanamamasına yol açar. Firmamızın merkezi sistem petek temizliği hizmetleri bu sorunlara uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Son derece makul fiyatlarla garantili hizmetlerimizden yararlanabilir, merkezi ısınma sisteminizden çok daha ekonomik bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Sıcaklıkla birlikte çökme yapan şebeke suyundaki kireç, ilk olarak merkezi ısıtma sisteminin kazanını etkilemeye başlar. Isının üretildiği yer olan kazanda başlayan kireçlenme tesisatı ve ardından geniş çökme alanı olan petekleri etkiler. Peteklerdeki geniş alanda metal aksama yapışan kireç ağır olduğu gibi dibe çöker ve su geçişini engelleyerek, peteklerin alt kısmının eskisi gibi ısınmamasına sebep olur. Bu durumun neticesinde apartmandaki tüm daireler merkezi ısıtmadan eşit oranda yararlanamaz ve dolayısıyla ısınma konforu azalırken, ısınmak için yapılan harcamalar da sürekli artış yaşanır. Özel kimyasallar ve son model yıkama makineleriyle sunduğumuz merkezi sistem petek temizleme hizmetleri, kazan da dahil olmak üzere tesisat ve peteklerdeki balçıklaşmanın çözülmesini ve kireçle beraber tüm pisliğin temizlenmesini sağlamaktadır.

Merkezi ısıtma sisteminizin ömrünü uzatan ve kireç kaynaklı tıkanmalar sebebiyle yaşanan arızaların oluşmadan önlenmesini sağlayan petek temizliği işlemi, ısıtma sisteminden çok daha ekonomik ve konforlu biçimde ısınmanızı sağlar. Firmamızın modern cihazlar ve özel kimyasallarla gerçekleştirdiği petek temizleme hizmetlerinden bir telefonla yararlanabilir, son derece uygun fiyatlarla merkezi ısıtma sisteminizin temizliğini zahmete girmenize gerek kalmadan yaptırabilirsiniz.