Bizi ArayınBizi Arayın...


Endüstriyel

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak ürünleri konusunda bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız, yedek parça ihtiyaçlarını da anında karşılamaktadır. İzmir endüstriyel mutfak servisi olarak tüm ilçelerde sürdürdüğümüz çalışmalar Ege bölgesinde de devam etmektedir. Endüstriyel markaları arasında ayrım yapmadan teknik destek sunarken yeterli endüstriyel bilgiye sahip ve uzman olan personellerimiz ile kalıcı çözümler sunmayı sürdürüyoruz.

İzmir Endüstriyel Mutfak Bakım ve Onarım Hizmetleri

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında olan buz makineleri, bulaşık ve çamaşır makinesi, fırınlar, hazırlık ekipmanları, içecek hazırlama ekipmanları, pişirici ve soğutucuların arıza yapması halinde hızlıca firmamıza ulaşabilirsiniz. Arıza tespiti gerçekleştiren firmamız gerek görüldüğünde tüm markalar için yedek parça tedariki sağlamaktadır.

Belirli zamanlarda bakımı yaptırılmayan endüstriyel ürünlerin kısa sürede arızalanması doğaldır. Asıl önemli olan durum, periyodik bakım uygulamalarından yararlanarak bu ürünlerin daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktır. İzmir endüstriyel mutfak bakım ve onarım servisi sayesinde kullandığınız tüm elektronik ürünlerin periyodik bakımını yaptırabilir ve ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

Fırın Arızaları: Uzun süre bakımı yaptırılmayan fırınlar zamanla bozulmaya başlar. Ayrıca ısınan fırınların belirli dönemlerde randıman vermediği bilinir. Haliyle firmamız kullanım dışı kalan fırınları yeniden onararak çalışır duruma getirir.

Bulaşık ve Çamaşır Makinesi: En çok arıza yapan endüstriyel ürünlerden olan çamaşır ve bulaşık makinelerinin bazen mağduriyetlere neden olduğu bilinmektedir. Haliyle bu ürünler için ihtiyacınız olan yedek parçaları ya da arıza tespit kayıtlarını yine firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Pişirici ve Soğutucular: Mutfak ekipmanları arasında önemli bir yere sahip olan soğutucu ve pişiricilerin yüksek voltaj ile çalışması sonucunda arızalandığı unutulmamalıdır. Ayrıca garanti süresi dolan bu ürünlerin de çoğu zaman kullanım dışı olduğu bilinir. Firmamız hangi markadan olursa olsun tüm mutfak ekipmanlarınızın bakım ve onarım işlemlerini başarıyla yürütmektedir.

Geniş referans ağımız, uzun yıllardır firmamızda çalışan personellerimiz ve esnek çalışma saatlerimiz sayesinde İzmir’in en çok tercih edilen endüstriyel mutfak servisi olarak günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin garanti kapsamında olduğu ve her zaman uygun fiyat politikasıyla sizlerle paylaşıldığı unutulmamalıdır. İzmir başta olmak üzere tüm ilçeler ve Ege’nin diğer kentlerinden bize ulaşmanız yeterlidir.