Bizi ArayınBizi Arayın...


Ev Aletleri

İzmir Ev Aletleri Bakım ve Onarım Servisi

Ev aletlerinin bakım ve onarım süreci oldukça zordur. Ancak biz İzmir ev aletleri bakım onarım servisi olarak aşağıdaki ürünlerin tamamı için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu ürünler;

  • Elektrikli mutfak aletleri
  • Şofben
  • Çöp öğütücü
  • Elektrikli sobalar
  • Tüplü şofben
  • Termosifon
  • Mikro dalga şeklindedir.

Söz konusu ürünlerle ilgili yaşayacağınız herhangi bir teknik sorunda vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve yedek parça tedariki ya da arıza tespiti için hizmet alabilirsiniz.

Ev Aletlerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Firmamız öncelikle Türkiye’nin en kapsamlı teknik servisi olarak hizmet sunmaktadır. Bu anlamda ev aletlerinde garanti süresinden sonra yaşanan teknik sorunlar bazen maliyetli olabilir. Yeni bir elektrikli ürün almak bütçenizi etkileyebilirken, bakım ve onarım hizmeti almanız daha mantıklı olacaktır. İzmir ev aletleri bakım onarım hizmeti sunan firmamız daima uygun fiyatlı seçeneklerle siz değerli müşterilerimiz için çalışmayı sürdürmektedir.

Elektrikli ev ürünleri, son derece hassas cihazlardır. Çok ısınma, hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı arıza verebilen bu ürünlerle ilgili hızlıca aksiyon alınmalıdır. Bu alanda uzman olan profesyonel çalışmalarımız, tüm ev aletleri için önce arıza tespit kaydı tutar. Daha sonra yapılması gereken işlemleri müşterileriyle paylaşır. Uygun fiyat politikasıyla sunulan hizmetler daima müşterilerin memnuniyeti kapsamındadır. Bu yüzden İzmir’in tüm ilçeleri başta olmak üzere tüm Ege bölgesine hızlı servis imkanıyla bakım ve onarım sunmaya devam ediyoruz.

Elektrikli Ev Aletleri Bakım Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri

Firmamız garantili bir şekilde elektrikli ev aletlerinizin bakım ve onarımını gerçekleştirirken ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları da kısa sürede tedarik etmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre setler, ısıtıcı, TV, kombi ve aklınıza gelen tüm ürünler için başarılı bir şekilde hizmet sunan firmamı endüstriyel ürünler, uydu ve diğer tüm cihazların da bakım onarım sürecini üstlenmektedir.

İzmir ev aletleri teknik servisi olarak sunduğumuz bu hizmetlerin tamamını garanti kapsamında aktarıyoruz. İzmir’in her bölgesinden hızlıca bize ulaşabilir ve yaşadığınız sorunun tespiti için uzman ekiplerimizi adresinize davet edebilirsiniz.