Bizi ArayınBizi Arayın...


Uydu

İzmir Uydu Bakım ve Onarım Servisi

İzmir’in en kaliteli bakım ve onarım servisi olarak bölgedeki faaliyetlerimize devam ediyoruz. İzmir uydu bakım servisi, garanti süresi geçmiş olan uydularınızın her türlü onarım çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarımızı bölge genelinde sürdürürken daima uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Uydu Neden Bozulur?

Uydular genelde uzun sürelim kullanımlardan kaynaklı bozulmaktadır. Güvenilir bir şekilde uydu bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız ayrıca cafe, restoran ya da evlerinizde bozulan uydularınızı kalıcı çözümlere ulaştırmaktadır. Bu hizmetleri sunarken uydu montajı ve uydu kurulumu konusunda da sizlere yardımcı olurken uydu arıza tespiti çalışmaları için firmamıza dilediğiniz gün ve saatte ulaşmanız yeterlidir.

Uydular çoğu zaman hatalı kurulum sebebiyle de arıza vermektedir. Sorunlu uydularınız için firmamıza ulaştıktan hemen sonra uzman personellerimiz sorunun yaşandığı bölgeye gelerek arıza tespiti yapmaktadır. Detaylı bir rapor hazırlayan çalışanlarımız daha sonra uydu kurulum çalışmalarına başlar. İşlemler tamamlandıktan sonra uydunun uzun süreli kullanımına yeniden başlanabilir. Firmamız bu konuda daima garantili hizmetler sunduğu için İzmir’de en çok tercih edilen uydu servisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Son olarak televizyonunuzda sorunsuz olarak kullanabilmeniz için uydu ayarlarını yaparak hizmeti sonlandırıyoruz.

İzmir Çanak Anten Servisi

Uydu servisi hizmetleriyle beraber çanak anten kurulumu, çanak anten bakımı ve teknik servis çalışmalarını yine başarılı bir şekilde sunan firmamız, çanak antenlerin periyodik bakımını da yapmaktadır. Aynı durum uydular için de geçerlidir. Uzun bir süre bakım yaptırmadığınız uydu ve çanak antenler artık kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda yeni bir maliyet ortaya çıkacağı için daha fazla beklemeden çanak anten ve uydularınızın periyodik bakımını tamamlamanızda yarar var.

İzmir uydu bakım ve onarım servisi olarak hizmet sunmaya devam eden firmamız çanak anten arıza tespit ve çanak onarımı konusunda da ihtiyacınız olan tüm çalışmaları sunmaktadır. İzmir’de yetkili bayi olarak yüzlerce marka için anında çözüm sunmakla beraber televizyon, ev aletleri, bulaşık ve çamaşır makinesi ile beraber endüstriyel ürünlerin tamamında arıza tespiti, bakım ve onarım ile talep ettiğiniz hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz.