Bizi ArayınBizi Arayın...


Termodinamik Kombi Servisi

Termodinamik Kombi Servis

 İzmir'de Merkez Termodinamik Kombi Servisi olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektöründe hizmet vermekteyiz. İzmir'in bir cok semtine en kısa sürede donanımlı araçlarımızla ve deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmetveren Teknisyen Tekniker ve stajyerlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız YILDIRM TEKNİK Kurumsal kimliğiyle yıllardır Termodinamik KOMBİ markalı ürünlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Bizlerei 444 48 63 - 0232 256 7 470 nolu telefondan 0532 111 35 30 - 0532 634 24 05 nolu Cepten yildirimteknik@msn.com Mail adresimizden info@yildirimteknik.net ten Servis ÇağırCanlı Destek Bizlere ulaşabilirsiniz...

 

Termodinamik Kombi Arıza Servisi

+ + = 50 TL.

BAYRAKLI

KOMBİ TEKNİK SERVİS

 

BAYRAKLI

KOMBİ BİLGİLENDİRME

 

BAYRAKLI

KOMBİ YERİNDE TEKNİK DESTEK

 

BAYRAKLI

SERVİS ÜCRETİMİZ

 

Arıza Ürün ve Servis Takip için tıkla..

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız

Müşteri Hizmetleri 444 863
Çağrı Merkezi

0 850 433 45 35

Ofis Hattımız  0 232 265 74 70

Servis Hattımız

0 532 111 35 30

ACIL Servis

0 532 634 24 05

Teknik Destek WhatsApp Hattı

0 532 634 24 05

SATIŞ SONRASI DESTEK HATTI

0 232 261 1 444

 

 

Isıtma ve soğutma ürünleri üreticisi olan Termodinamik firmasına özel Termodinamik Servis hizmetleri vermekteyiz. Yüksek kalite standartları ile üretilen Termodinamik ürünleri yıllardır tüm dünyada en çok tercih edilen kombi, klima ve kazan markaları arasındadır. Ürünlerinizde oluşabilecek satış sonrası garantisi bitmiş tüm arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm semtlerde mobil servis araçlarımız ile en hızlı ve garantili teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Isıtma ve soğutma sektöründe yıllarca çalışmış ve özel eğitimler almış teknik ekibimizin tamamı servis yetki belgesine sahiptir. Yıllarca güvenle kullandığınız cihazlarınıza uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gelişen teknoloji çağına uygun araç ve ekipmanlarımız ile yerinde Termodinamik Servis hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kendini her geçen gün daha yeni ve daha profesyonel bir yapıya ulaştırabilmenin hedefindedir.

Termodinamik Kombi Servis 1 Yıl Garanti

Yaptığımız tüm işçilik ve değişen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Değişen parçalarda oluşabilecek tüm arızalar 1 yıl içerisinde orijinal yenisi ile değiştirilmektedir. Unutmayın teknik servis işi şakaya gelmez, güvenmediğiniz kişilere cihazlarınız teslim etmeyiniz. Müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen çağrılar doğrultusunda gerekli incelemeleri yaparak bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil Termodinamik Kombi Servis aracımızı adresinize yönlendirmektedir.

Termodinamik Kombi Servis Kalite Yönetimi

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur. Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür. Termodinamik olarak uzun ömürlü, kaliteli, tasarruflu ve emniyetli cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.

Termodinamik Kombi Servis Misyonumuz

Tüm süreçlerin her gün ve sonsuza kadar müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirilmesini, kaliteli olmasını sağlayarak; teknolojik düzeyi, üstün ürün ve servis kalitesi, çağdaş yönetim anlayışı ile ısıtma ve soğutma teknolojileri alanında Termodinamik Kombi Servis geleceği şekillendirmektir.

Termodinamik Kombi Servis Vizyonumuz

Kalite bilincini, kişisel kalite bilinciyle pekiştirerek, Kalitenin bir yaşam biçimi olarak algılanmasını sağlamak, her türlü sürecin yürütülmesi ve iyileştirilmesi sırasında tam zamanında ve sıfır hata ilkesini sürekli geliştirmek özel Termodinamik Servis ve Termodinamik Kombi Servis olarak firmamızın önceliğidir.

Termodinamik Kombi Tamirinde kullanılması muhtemel Yedek Parça...

 


TERMODİNAMİK HIZMET VERDİĞİMİZ SERVİS BÖLGELER...