Bizi ArayınBizi Arayın...


Petek Pemizleme

Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

 Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


Petek temizleme Neden Yapılmalıdır?

  1. Daha önce yaşamadığınız ısınma problemlerini yaşıyorsanız eğer petek temizleme yaptırmanız gerekmektedir. Yani ısınma problemlerinde peteğinizin üst bölgesi ısınıyor fakat alt bölgeleri ısınmıyorsa petek temizlemene ihtiyaç duyulduğu gözlenmektedir.
  2. İzmir Tesisat, petek temizleme konusunda sizlere hizmet vererek ısınma problemlerinizin önüne geçebiliriz.
  3. Isınma sıklığına göre değişiklik gösterebileceği gibi, daha öncelerinden yola çıkarak eğer faturalarınızda daha yüksek miktarlar gelmekteyse petek temizleme konusunda profesyonel bir destek almanız gerekebilir.
  4. Eşit şartlarda olmanıza rağmen diğer tanıdıklarınızdan daha fazla fatura ödemekteyseniz,
  5. Peteklerde kısmı ya da geç ısınma problemleriniz varsa,
  6. Kombiden her hangi bir beklenmeyen ses geliyor ve arıza veriyorsa,
  7. Kombi bakımlarını yaptırmanıza rağmen halen ısınmakta verim alamıyorsanız,
  8. Eğer ki kombi filtresini çıkardığınızda toz ve çamurla karşılaşmaktaysanız,
  9. Peteğin vanasından su kaçırdığını ve bu sızan suyun paslı olduğunu görüyorsanız,

Fiyatlarımız kış mevsimi boyunca geçerlidir. Detaylı bilgi ve randevu almak için üst ve alt kısımlarda bulunan arama butonlarını tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

 
KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI TUTAR / BİRİM
Panel Radyatör Temizleme Fiyatları 20 TL
Kombi Bakım Fiyatları 100 TL
Alurad Petek Temizliği Fiyatları 40 TL
Buharlı Petek Temizleme Fiyatları 40 TL
Döküm Petek Temizliği Fiyatları 30 TL
 Fiyatlar  5 petek 150 TL üzeri her petek için hesaplanır.

Müşteri Anketlerinden Bazıları


Petek temizleme hizmeti verdigimiz bölgeler...

Petek Temizleme Aliağa, Petek Temizleme Balçova, Petek Temizleme Bayraklı, Petek Temizleme Bornova, Petek Temizleme Buca, Petek Temizleme Çeşme, Petek Temizleme Çiğli, Petek Temizleme Dikili, Petek Temizleme Foça, Petek Temizleme  Gaziemir, Petek Temizleme Güzelbahçe, Petek Temizleme Karabağlar, Petek Temizleme Karaburun, Petek Temizleme Karşıyaka, Petek Temizleme Kemalpaşa, Petek Temizleme Kınık, Petek Temizleme Kiraz, Petek Temizleme Konak, Petek Temizleme Menderes, Petek Temizleme Menemen Petek Temizleme Narlıdere, Petek Temizleme Ödemiş, Petek Temizleme Seferihisar, Petek Temizleme  Selçuk,Petek Temizleme  Yeşilyurt,Petek Temizleme  İzmir,Petek Temizleme  Torbalı,Petek Temizleme Petek Temizleme  Üçyol, Petek Temizleme Üçkuyular, Petek Temizleme Urla, Petek Temizleme Şirinyer, Petek Temizleme Poligon, Petek Temizleme Bozyaka, Petek Temizleme Esendere, Petek Temizleme Esentepe, Petek Temizleme  Bahçelievler, Petek Temizleme  Eşrefpaşa, Petek Temizleme Yağhaneler, Petek Temizleme Karataşkarabaglar