Bizi ArayınBizi Arayın...


BAYMAK Kombi Teknik Servis

İZMİR BAYMAK KOMBİ BAKIM TAMİR SERVİSİ

 İzmir'de Merkez  Baymak Kombi Servisi olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektöründe hizmet vermekteyiz. İzmir'in bir cok semtine en kısa sürede donanımlı araçlarımızla ve deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmetveren Teknisyen Tekniker ve stajyerlerimizle  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız YILDIRM TEKNİK  Kurumsal kimliğiyle yıllardır Baymak markalı ürünlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Bizlerei 0232 256 7 470 nolu telefondan 0532 634 24 05 nolu Cepten yildirimteknik@msn.com  Mail adresimizdeninfo@yildirimteknik.net ten Servis Çağır Canlı Destek Bizlere ulaşabilirsiniz...

Çağrı Merkezi: 0 532 111 35 30

Servis Talebi İçin Tıklayın !!

Arçelik servisi vestel yetkili servisi izmir vestel servisi

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

Ofis: 0232 256 74 70

 

 Cep: 0532 634 24 05

 

Isıtma ve soğutma ürünleri üreticisi olan Baymak firmasına özel Baymak Servis hizmetleri vermekteyiz. Yüksek kalite standartları ile üretilen Baymak ürünleri yıllardır tüm dünyada en çok tercih edilen kombi, klima ve kazan markaları arasındadır. Ürünlerinizde oluşabilecek satış sonrası garantisi bitmiş tüm arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm semtlerde mobil servis araçlarımız ile en hızlı ve garantili teknik servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Isıtma ve soğutma sektöründe yıllarca çalışmış ve özel eğitimler almış teknik ekibimizin tamamı servis yetki belgesine sahiptir. Yıllarca güvenle kullandığınız cihazlarınıza uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gelişen teknoloji çağına uygun araç ve ekipmanlarımız ile yerinde Baymak Servis hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına kendini her geçen gün daha yeni ve daha profesyonel bir yapıya ulaştırabilmenin hedefindedir.

Baymak Kombi Servis 1 Yıl Garanti

Yaptığımız tüm işçilik ve değişen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Değişen parçalarda oluşabilecek tüm arızalar 1 yıl içerisinde orijinal yenisi ile değiştirilmektedir. Unutmayın teknik servis işi şakaya gelmez, güvenmediğiniz kişilere cihazlarınız teslim etmeyiniz. Müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen çağrılar doğrultusunda gerekli incelemeleri yaparak bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil Baymak Kombi Servis aracımızı adresinize yönlendirmektedir.

Baymak Kombi Servis Kalite Yönetimi

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur. Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür. Baymak olarak uzun ömürlü, kaliteli, tasarruflu ve emniyetli cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.

Baymak Kombi Servis Misyonumuz

Tüm süreçlerin her gün ve sonsuza kadar müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirilmesini, kaliteli olmasını sağlayarak; teknolojik düzeyi, üstün ürün ve servis kalitesi, çağdaş yönetim anlayışı ile ısıtma ve soğutma teknolojileri alanında Baymak Kombi Servis geleceği şekillendirmektir.

Baymak Kombi Servis Vizyonumuz

Kalite bilincini, kişisel kalite bilinciyle pekiştirerek, Kalitenin bir yaşam biçimi olarak algılanmasını sağlamak, her türlü sürecin yürütülmesi ve iyileştirilmesi sırasında tam zamanında ve sıfır hata ilkesini sürekli geliştirmek özel Baymak Servis ve Baymak Kombi Servis olarak firmamızın önceliğidir.


HIZMET VERDİĞİMİZ SERVİS BÖLGELER...