Bizi ArayınBizi Arayın...


Buzdolabı Kart Tamir Servisi

Buzdolabı Kart Tamir Servisi İzmir

Buzdolabı Elektronik Kart Tamir Servisi ile Buzdolabı her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Buzdolabı Ekran Kardı Tamiri
Buzdolabı Motor Kartı Tamiri
Buzdolabı Elektronık Kart Tamiri
Buzdolabı Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Arçelik Buzdolabı Kart Tamiri, Beko Buzdolabı Kart Tamiri, Lg Buzdolabı Kart Tamiri, Samsung Buzdolabı Kart Tamiri, Bosch Buzdolabı Kart Tamiri, Vestel Buzdolabı Kart Tamiri, Ariston Buzdolabı Kart Tamiri, İndesit Buzdolabı Kart Tamiri, Hotpoint Buzdolabı Kart Tamiri, Siemens Buzdolabı Kart Tamiri, Gorenje Buzdolabı Kart Tamiri, Miele Buzdolabı Kart Tamiri, Profilo Buzdolabı Kart Tamiri, Elektrolüx Buzdolabı Kart Tamiri, Hoover Buzdolabı Kart Tamiri, Regal Buzdolabı Kart Tamiri, Altus Buzdolabı Kart Tamiri, Aeg Buzdolabı Kart Tamiri,

 

       

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Buzdolabı ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Buzdolabı kart tamiri fiyatı, Buzdolabı beyin fiyatları, Buzdolabı kartı neden yanar, Beyaz eşya kart fiyatı, Beyaz eşya kart tamiri, İzmir Beyaz eşya kart tamiri, Buzdolabı Kart Beyin Tamiri