Bizi ArayınBizi Arayın...


Çiğli İstasyonaltı Klima Servisi

İstasyonaltı Klima Servisi Tamir Bakım Montaj

 

İzmir İstasyonaltı Klima Servisi olarak klima sektörüne başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç bildik ve her geçen gün izmir klima servisi olarak yenilendik, kendimizi geliştirdik klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.

İzmir İstasyonaltı Klima Servisi'mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.

İzmir ve İstasyonaltı bölgesine servis sunan İzmir İstasyonaltı Klima Yıldırım Teknik Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle her an yanınızdayız.

İzmir İstasyonaltı Klima Servisi olarak Yıldırım teknik Klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve İzmir’e İstasyonaltı ta 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

 

İzmir İstasyonaltı Klima Teknik servisi 444 48 63

 

 

50 TL

İzmir İstasyonaltı Klima

TEKNİK SERVİS

İzmir İstasyonaltı Klima

TEKNİK BİLGİ

İzmir İstasyonaltı Klima

YERİNDE TEKNİK DESTEK

İzmir İstasyonaltı Klima

SERVİS ÜCRETİMİZ

 

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...


Genel de Problemler :
Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.

Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Biz İzmir İstasyonaltı Klima Servisi Yıldırım teknik olarak; Klimalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz arızabakımmontaj yedek parça gibi hizmetlerimizden sonra ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.

İzmir İstasyonaltı Klima Servisi Yıldırım Teknik Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz :
Klima MontajıKlima DemontajıKlima Gaz ŞarjıKlima BakımıKlima KumandasıKlima Onarımı ve Tamiri ,Yedek parça hizmetleri sunuyoruz.

İZMİR İSTASYONALTI ARÇELİK KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI BEKO KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI DAIKIN KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI MITSUBISHI KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI TOSHIBA KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI BOSCH KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI LG KLİMA TEKNİK SERVİSİ

İZMİR İSTASYONALTI İKLİMSA KLİMA TEKNİK SERVİSİ

 

İzmir İstasyonaltı Diğer Klima Markalarına Tamir Servis Hizmeti Veriyoruz?

İzmir İstasyonaltı Özel klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markalarına klima tamir servis hizmeti vermekteyiz.

Garantili izmir İstasyonaltı Klima Tamiri

Yıldırım Teknik verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine parça ve onarım garantisi sağlamaktadır. Yıldırım Teknik Servis hızlı ve gün içi teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir. İzmir İstasyonaltı Klima Servisi Klimanız da oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için firmamız sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. İzmir İstasyonaltı Yıldırım Teknik Servimizden almış olduğunuz tüm Klima servis hizmetlerin de teknik servis ekibimiz klimalarınızın onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere onarım garanti belgesini teslim edecektir. Teknik ekibimizin sizlere bırakmış olduğu Klima onarım garanti evrağı siz değerli müşterilerimizi koruma altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlaması durumunda Yıldırım Teknik Servimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Klimanızdaki tekrarlayan arıza çözülene dek Yıldırım Teknik Servimizden ücretsiz Klima servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

İZMİR KLİMA MONTAJI DE MONTAJ İZMİR KLİMA BAKIM ARIZA İZMİR KLİMA TAMİR ARIZA

Periyodik Klima Bakımı Size ne Sağlar

Paranız Cebinizde Kalsın

Klimalarınıza düzenli (periyodik klima bakımı) yaptırarak klimalarınızda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Klima bakımı düzenli yapılmayan klimalar da dış yüzey tozlanmasına bağlı olarak hareketli mekanizmalarda hareket etme zorluğu olacağından klimalarınız daha fazla enerji sarf edecektir. İzmir Klima Bakım Servisi klimanızı en az enerji sarfedecek şekilde klima temizliğini yaparak klimanızı güvenli bir şekilde sizlere teslim edecektir.

Daha Sağlıklı Bir Ortam

Klimalar ortamda bulunan havayı döndürerek ortam ısısını değiştiren cihazlardır. Klimalarınızın cross fanlarının temizlenmemesi fan'a yapışan tozun sürekli olarak ortamda dönmesini sağlayacaktır. İzmir Klima Tamir Servisi tarafından klimanızın tüm tozlu aksamları en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir, klimanız sizlere temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Klimaların bakımsız olması bir çok hastalığı tetiklediği gibi, özellikle çocuk ve sağlık problemi bulunan kişilerin olduğu ortamlarda sağlığa zararlıdır. Klima temizliğini mutlaka zamanında yaptırılması gereken, uzmanlar tarafından da önerilen bir uygulamadır.

Klimanızın Ömrünü Uzatın

Periyodik klima bakımı düzenli olarak yapılan cihazlarda arıza çıkma oranı her zaman daha düşüktür. Günümüzde elektronik cihazların arıza vermesinin en büyük sebebi bakımsızlık olarak görülmektedir. İzmir Klima Bakım Servisi klimanıza bakım yaparken arıza çıkartması muhtemel parçalarıda sizlere belirtmektedir. Klimanız da herhangi bir arıza olması durumunda İzmir Klima Servisi sizlere klimanızdaki arızaları belirtmektedir. Ve arızanın çözülmesi durumunda bakım işlemi yapılmaktadır.

En Uygun Fiyatlar

İzmir İstasyonaltı Klima tamir ve İzmir İstasyonaltı klima bakım servisi yıllardır tüm İzmir İstasyonaltı bölgesine Klima Teknik Servis ve klima periyodik bakım hizmeti vermektedir. Firmamız tüm hizmetlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. İzmir İstasyonaltı Klima Servisi ekibi klima konusunda eğitimli ve profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır. Firmamız çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayarak klima bakımı veya klima arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Randevu aldığınız gün için klima teknisyenlerimiz adresinize gelerek profesyonel klima servis hizmetiyle sizleri tanıştıracaktır.

izmir İstasyonaltı Klima Montajı

Profesyonel İzmir İstasyonaltı Klima Sökme Takma Hizmeti

Klima Servisi izmir'de İstasyonaltı  sadece klima arızalarınızda değil klima sökme, klima takma ve klima demontaj işlemlerinde de sizlere her zaman destek vermektedir. Özellikle taşınma sırasında en büyük problemlerden biri olan klima yer değiştirme işlemi izmir klima teknik servisi tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından, ya da nakliyeciler tarafından bilinçsizce yapılan klima sökme ve klima takma işlemi sizlere daha büyük maliyetler doğurabilmektedir. Klima yer değiştirme işlemi sırasında klimanın gazının tam olarak toparlanamaması (klima gazının kompresörün içine hapsedilmemesi) tüketicilere çok fazla gaz maliyeti doğurabilmektedir. Klima takma sırasında yapılabilecek en ufak hatalar ilerleyen süreçte klimanızın verimsiz çalışmasını sağlayacaktır. İzmir'de klima sökme, klima takma, klima yer değiştirme işlemlerinde izmir klima servisi 7 gün 24 saat klima çağrı merkeziyle her zaman sizinle. Firmamız montaj garantili olarak İzmir Klima Montajı hizmeti vermektedir.

İzmir İstasyonaltı Klima Gaz Dolumu

Profesyonel izmir İstasyonaltı Klima Gaz Şarjı

Klimalar gaz çevrimi ile çalışan elektronik cihazlardır. Klimalarda günümüzde en çok R410, R22, R32 gaz türleri kullanılmaktadır. Klima gazı gerekli ölçümler yapılarak cihazlara şarj edilmelidir. Klima gaz şarjı izmir klima teknik servisi tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda teknisyenlerimiz klima bakımı sırasında da klimanızın verimsiz çalışması durumunda klimanızın gaz kontrolünü yapmaktadır. Klima boru hattında ya da gaz çevrim hattında herhangi bir deformasyon olmadığı taktirde klimaların gazının tamamen bitmesi çok karşılaşılan bir durum değildir. Klima gaz dolumunun profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılması klimanın motorunun patlamasına kadar hayati risk oluşturabilmektedir. Klima gazları en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak klimalarınıza şarj edilmelidir. İzmir İstasyonaltı klima servisi'ni arayarak klimalarınızla ilgili profesyonel destek alabilirsiniz.


Hangi Klima Markalarına Bakım Hizmeti Veriyoruz?

Özel klima servisi olarak Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, Panasonic, Denki, General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Chiller, Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markalarına klima bakım hizmeti vermekteyiz.


 

 

Kaliteli Personel

Donanımlı Araçlar Parça İşçilik Garantisi
Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Güleryüzlü Hizmet

Orjinal Parça
100 TL üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Orjinal Parça Kullanarak Makinlerinizin Kullanım Ömrünü Uzatıyoruz

İzmir Klima Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA

 

Kaliteli Personel

Donanımlı Araçlar Parça İşçilik Garantisi
Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Güleryüzlü Hizmet

Orjinal Parça
100 TL üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Orjinal Parça Kullanarak Makinlerinizin Kullanım Ömrünü Üzatıyoruz

 

Kaliteli Personel

Donanımlı Araçlar Parça İşçilik Garantisi
Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Güleryüzlü Hizmet

Orjinal Parça
100 TL üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Orjinal Parça Kullanarak Makinlerinizin Kullanım Ömrünü Üzatıyoruz

 

Kaliteli Personel

Donanımlı Araçlar Parça İşçilik Garantisi
Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Güleryüzlü Hizmet

Orjinal Parça
100 TL üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Orjinal Parça Kullanarak Makinlerinizin Kullanım Ömrünü Üzatıyoruz