Bizi ArayınBizi Arayın...


Led Lcd Plazma Qled Oled Tv Servisi

Led Lcd Plazma Oled Qled Tv Teknik Servisi

 

1. İzmir Led Tv Teknik Servisi;

Firmamız İzmir'in İzmirde ilinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize Samsung Tv, Lg Philips Tv, VestelTv, Arçelik Tv, Beko TV, Sony Tv, Toshiba Tv, Panasonic Tv, Sunny Tv, Grindig Tv, Axen Tv, Telefunken Tv, Sharp Tv, Hi-Level Tv, Yumatu Tv, Woon Tv, Premier Tv, Seg Tv, Nexson Tv, Sanyo Tv, Regal Tv, Finlux Tv, Noc Tv, Seikon Tv, Siemens Tv, Crae Tv, Awox Tv, Lvc Tv markalı Led Lcd Plazma Qled Oled Televizyon ürünleri Led Lcd Plazma Qled Oled Tv gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde Led Lcd Plazma Qled Oled Televizyon ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya yukarıda bulunan biz sizi arayalım adlı formumuzu doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

İzmir Led Tv
Servisi

İzmir Led Televizyon servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Lcd Tv
Servisi

İzmir Lcd Televizyon servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Qled Tv
Servisi

İzmir Qled Televizyon servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

2. İzmir Televizyon Çağrı Merkezi;

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastan, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce,  bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

İzmir PlazmaTv
Servisi

İzmir Plazma televizyon cihazlar servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Oled Tv
Servisi

İzmir Oled televizyon servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Televizyon Tamir
Servisi

İzmir Televizyon Tamir servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

3. İzmir Led Tv Süreci;

Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir.Samsung Tv, Lg Philips Tv, VestelTv, Arçelik Tv, Beko TV, Sony Tv, Toshiba Tv, Panasonic Tv, Sunny Tv, Grindig Tv, Axen Tv, Telefunken Tv, Sharp Tv, Hi-Level Tv, Yumatu Tv, Woon Tv, Premier Tv, Seg Tv, Nexson Tv, Sanyo Tv, Regal Tv, Finlux Tv, Noc Tv, Seikon Tv, Siemens Tv, Crae Tv, Awox Tv, Lvc Tv markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

İzmir Samsung Tv
Servisi

İzmir Samsung Televizyon hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Lg Tv 
Servisi

İzmir Lg Televizyon hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

İzmir Philips Tv
Servisi

İzmir Philips Televizyon servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

4. İzmir Televizyon Tamir Garanti;

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerindeki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 6 ay  için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 6 ay kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 6 aylık garantiyi sunuyoruz. İzmir  Led Lcd Plazma Qled Oled Televizyon teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 48 63 yada 0532 111 3530 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.

Yardım ve Destek


Etiketler;

ALİAĞA Led Lcd Plazma Oled Qled Tv Servisi, BAYINDIR Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, BERGAMA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, BORNOVA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, ÇEŞME Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, DİKİLİ Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, FOÇA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KARABURUN Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KARŞIYAKA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KEMALPAŞA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KINIK Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KİRAZ Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, MENEMEN Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, ÖDEMİŞ Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, SEFERİHİSAR Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, SELÇUK Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, TİRE Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, TORBALI Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, URLA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, BEYDAĞ Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, BUCA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, KONAK Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, MENDERES Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, BALÇOVA Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, ÇİGLİ Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, GAZİEMİR Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, NARLIDERE Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi, GÜZELBAHÇE Led Lcd Plazma Qled Oled Servisi