Bizi ArayınBizi Arayın...


Beyaz Eşya Kart Tamiri Servisi

Beyaz Eşya Kart Tamir Servisi İzmir

Beyaz Eşya Elektronik Kart Tamir Servisi ile Beyaz Eşya her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Beyaz Eşya Ekran Kardı Tamiri
Beyaz Eşya Motor Kartı Tamiri
Beyaz Eşya Elektronık Kart Tamiri
Beyaz Eşya Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Arçelik Beyaz Eşya Kart Tamiri, Beko Beyaz Eşya Kart Tamiri, Lg Beyaz Eşya Kart Tamiri, Samsung Beyaz Eşya Kart Tamiri, Bosch Beyaz Eşya Kart Tamiri, Vestel Beyaz Eşya Kart Tamiri, Ariston Beyaz Eşya Kart Tamiri, İndesit Beyaz Eşya Kart Tamiri, Hotpoint Beyaz Eşya Kart Tamiri, Siemens Beyaz Eşya Kart Tamiri, Gorenje Beyaz Eşya Kart Tamiri, Miele Beyaz Eşya Kart Tamiri, Profilo Beyaz Eşya Kart Tamiri, Elektrolüx Beyaz Eşya Kart Tamiri, Hoover Beyaz Eşya Kart Tamiri, Regal Beyaz Eşya Kart Tamiri, Altus Beyaz Eşya Kart Tamiri, Aeg Beyaz Eşya Kart Tamiri,

 

 
       
 

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Beyaz Eşya ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Beyaz Eşya kart tamiri fiyatı, Beyaz Eşya beyin fiyatları, Beyaz Eşya kartı neden yanar, Beyaz eşya kart fiyatı, Beyaz eşya kart tamiri, İzmir Beyaz eşya kart tamiri, Beyaz Eşya Kart Beyin Tamiri