Bizi ArayınBizi Arayın...


DEMİRDÖKÜM Servisi İzmir

Demirdöküm Klima Kombi Termosifon Servisi 

Demirdöküm Klima montajı Demirdöküm Klima Tamiri Demirdöküm Klima Bakımı Demirdöküm Klima Arıza Demirdöküm Klima çalışmıyor Demirdöküm Klima ısıtmıyor Demirdöküm Klima soğutmuyor Demirdöküm Klima su akıtıyor Demirdöküm Klima damlatıyor Demirdöküm Klima ses yapıyor Demirdöküm Klima kumanda çalışmıyor Demirdöküm Klima açılmıyor Demirdöküm Klima sigorta attırıyor E1 hatası Demirdöküm Klima E2 hatası Demirdöküm Klima E3 hatası bizi arayabilirsiniz

Demirdöküm Termosifon & Sofben & Su Isıtıcısı Servisi 

 Demirdöküm Termosifon montajı Demirdöküm Termosifon Tamiri Demirdöküm Termosifon Bakımı Demirdöküm Termosifon Arıza Demirdöküm Termosifon çalışmıyor Demirdöküm Termosifon ısıtmıyor Demirdöküm Termosifon su akıtıyor Demirdöküm Termosifon damlatıyor Demirdöküm Termosifon açılmıyor Demirdöküm Termosifon sigorta attırıyor bizi arayabilirsiniz

Servis hizmetleri arasında yer alan arıza, bakım, onarım ve montaj işlemlerini evinizin veya işyerinizin şartlarına uygun şekilde yerine getiren Demirdöküm servisi, her türlü sorunuzu anında çözüme kavuşturuyor.

DemirdökümTermosifon montaj Servisi

Şofbenlere göre daha fazla su kapasitesine sahip olan Termosifonlar oldukça ağır oldukları için monte edilecek duvar bu ağırlığı kaldıracak güçte olmalıdır. Bu nitelikte olmayan duvarlar için tij/saplama yöntemi devreye girer. Bu yöntem ile termosifon ayaklarının duvardaki ölçüsü alınır, duvarın her iki tarafını görecek şekilde matkap ile delinir. Duvarda arka tarafı görecek şekilde delik açılır. Özel dayanıklı kancalar ile somunlar sabitlenir. Pul yada kancalara asılarak, termosifon daha dayanıklı ve sağlam bir şekilde, duvarda sabit kalır. 80 litre gibi büyük hacimli termosifonlar, binanın kolon kısmında daha sağlam ve dayanıklı duracaktır. Bu nedenle duvarın sert kolon kısmında, termosifon asmak daha uygundur.

Elektrik ve su bağlantılarının dikkatli bağlanmalıdır. Sıcak su ve soğuk bağlantılarının yapılmasında, su sızıntısı olmamalıdır. Soğuk su girişine suyu kesmek için vana taktırılmalıdır. Sıcak/soğuk su girişleri için kullanılan spiral ve çelik hortumların kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Termosifon elektrik bağlantısı mutlaka topraklı olmalıdır. Elektrik ve suyun birlikte kullanımı nedeniyle olası kazaların önüne geçmek için termosifon elektrik tesisatından topraklanmalıdır.

Demirdöküm Periyodik Bakım servisi

Termosifonlar şebeke suyundan kaynaklanan ağır parçacıkları sıcak su çıkışının üstten olması sebebi ile dışarı atamazlar. Zamanla deponun alt kısmında biriken bu parçacıklar rezistansa ve depoya zarar verir. Bu nedenle termosifonun iç deposu yetkili servisler tarafından periyodik bakımının mutlaka yapılması gerekir.

En Çok Satan Demirdöküm Termosifonla

Dünyanın en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biri olan Demirdöküm, termosifon ürünlerinden en çok satılan ve tercih edilenleri fiyatlarıyla birlikte derledik. Enerji tasarrufu, ekonomik fiyatlar ve çevre dostu gibi özellikleri nedeniyle müşterilerin beğenisini kazanan termosifonlar, şofbenler arasında size en uygun olanını seçin.

Demirdöküm termosifon ile en ucuz sıcak su

Demirdöküm Calidos serisi performanstaki artışı enerji tasarrufuyla birleştirdi. Düne kadar yüksek performans ve konfora ulaşmak için fazla enerji harcayarak sahip olunurken, bugün ECO özelliği sayesinde aynı konfor seviyesi korunurken enerji harcamasını en düşük seviyede. Böylelikle hem enerjiden hem de elektriğe ödenen maliyetten tasarruf ediliyor.

Termosifonlarda bulunan Eco fonksiyonu kullanıcının tüketim alışkanlıklarını hafızasına kaydediyor. Hangi gün ve saatte ne kadar su kullandığını bilgileri baz alınarak ihtiyacız olan sıcak su cihaz tarafından kullanıma hazır tutuluyor. Eco özelliği ile enerji tüketimi yüzde 20 oranında azaltılıyor ve bu sayede kullanıcılar ödedikleri elektrik faturalarında tasarruf ediyor.

Daha az enerji daha fazla sıcak su
Shape Premium ve Shape Eco’da bulunan Nanomix ve Best teknolojileri sayesinde kullanıcı, geleneksel termosifonlara oranla yüzde 30 daha fazla sıcak su elde ediyor. Her bir kullanımda, cihaz 40 litreden fazla 40°C’de sıcak su sağlıyor.

Demirdöküm termosifonlardaki ABS emniyet paketi ile anti-lejyoner, aktif elektrik emniyet fonksiyonu, aşırı ısınma önleme sistemi gibi fonksiyonlarla kullanıcısına tam güvenlik sağlıyor. Donmaya karşı koruma kuru çalışmama ve otomatik arıza tanı fonksiyonları ile ürün kendi kendini dış etkenlerden koruyor.

 

 Müşteri İletişim Merkezi

0232 256 7 470 ARAYIN.

 

 

0 532 634 24 05 ACIL servis.

 

 hhhsj

 

 

 

Hizmet Verdiğimiz Servis Bölgeleri


   256 74 70  İzmir Bornova Demirdöküm Servisi İzmir Karşıyaka Demirdöküm Servisiİzmir Alsancak Demirdöküm Servisi İzmir Konak Demirdöküm  ervisi İzmir Çiğli Demirdöküm Servisi İzmir Buca Demirdöküm Servisi İzmir Gaziemir Demirdöküm Servisi İzmir Hatay Demirdöküm Servisi İzmir Balçova Demirdöküm Servisi İzmir Narlıdere Demirdöküm Servisi İzmir Şirinyer Demirdöküm Servisi İzmir Mavişehir Demirdöküm Servisi İzmir Karabağlar Demirdöküm Servisi İzmir Yeşilyurt Demirdöküm Servisi İzmir Bostanlı Demirdöküm Servisi İzmir Bayraklı Demirdöküm Servisi Bornova Demirdöküm Servisi Karşıyaka Demirdöküm Servisi Alsancak Demirdöküm Servisi Konak Demirdöküm Servisi Çiğli Demirdöküm Servisi Buca Demirdöküm Servisi Gaziemir Demirdöküm Servisi Hatay Demirdöküm Servisi Balçova Demirdöküm Servisi Narlıdere Demirdöküm Servisi Şirinyer Demirdöküm Servisi Mavişehir Demirdöküm Servisi Karabağlar Demirdöküm Servisi Yeşilyurt Demirdöküm Servisi Bostanlı Demirdöküm Servisi Bayraklı Demirdöküm Servisi İzmir Buca Demirdöküm Klima Servisi İzmir Bornova Demirdöküm Klima Servisi İzmir Karşıyaka Demirdöküm Klima Servisi İzmir Gaziemir Demirdöküm Klima Servisi İzmir Çiğli Demirdöküm Klima Servisiİzmir Hatay Demirdöküm Klima Servisi İzmir Bostanlı Demirdöküm Klima Servisi İzmir Balçova Demirdöküm Klima Servisi

 

 

Kaliteli Personel Donanımlı Araçlar 1 Yıl Parça Garantisi

Güleryüzlü Hizmet

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

100 TL. Üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı