İzmir EMİNÇELİK Yetkili Servisi

 

İzmir de Eminçelik markalı OCAK, ASPIRATÖR, DAVLUMBAZ, TERMOSİFON, ANİ SU ISITICI, ÇAY OTOMATI, TOST MAKİNALARI, QUARTZ SOBA, LASER ISITICI cıhazların yetkili servis olarak Yıldırım Teknik tamir bakım montaj sektöründe kaliteli servisçilik anlayışıyla önçü olmaya devam ediyor. Yıldırım Teknik siz müşterilerimizi daha iyi hizmet vermek için Eminçelik markalı cıhazlarınızı anında  ve yerinde arıza tespit hizmeti vermektedir. Orjinal yedek parça imkanıyla İzmir’in Konak Buca Karabağlar Gaziemir Hatay Balçova Narlıdere Bornova Karşıyaka gibi semtlere servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara garantili onarım yerinde ve anında müdahile imkânıyla çok kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

Eminçelik Firmasıya 2010 tarihinde yapılan anlaşma gere Eminçelik markalı cıhazların satış sonrası hizmetleri vermekteyiz servis istasyonumuzda garanti belgenizle birlikte ücretsiz olarak cihazınızı  tamir yaptırabilirsiniz. 

 

 

GARANTİ HARİÇİ ÜRÜNLERİN  İŞÇİLİK VE MONTAJ FİYATLARIMIZI ÖĞRENMEK İÇİN İRTİBAT TELEFONUMUZ

 

0232 256 7 470 ARAYIN.

Yıldırım Teknik onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

Tamirat  ve montajlarınız için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 256 74 70 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan tekniker arkadaşlarımız sizlere hizmet vermektedir.

 

Eminçelik markasının ürün kategorileri

OCAK GRUBU      
ASPIRATÖR GRUBU    
DAVLUMBAZ GRUBU
FIRIN GRUBU
TERMOSİFON GRUBU
ANİ SU ISITICI GRUBU
ÇAY OTOMATI
TOST MAKİNALARI  
QUARTZ SOBA GRUBU    
LASER ISITICI GRUBU

 

Detaylı bilgi almak için resmi sitesi www.emincelik.com  ziyaret edebilirsiniz.