Bizi ArayınBizi Arayın...


Gaziemir Sarnıç Kombi Servisi

Sarnıç Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Sarnıç Buderus kombi servisi, Sarnıç Vailant kombi servisi , Sarnıç Bosch kombi servisi, Sarnıç Baymak kombi servisi, Sarnıç Arçelik kombi servisi, Sarnıç Vestel kombi servisi, Sarnıç Demirdöküm kombi servisi, Sarnıç Ariston kombi servisi, Sarnıç Ferroli kombi servisi, Sarnıç ECA kombi servisi, Sarnıç Viessmann kombi servisi, Sarnıç Alarko kombi servisi, Sarnıç Airfell kombi servisi, Sarnıç Termodinamik kombi servisi, Sarnıç Maktek kombi servisi, Sarnıç Beratta kombi servisi, Sarnıç Daylux kombi servisi, Sarnıç Warmhaus kombi servisi , Sarnıç Daikin kombi servisi, Sarnıç Termoteknik kombi servisi, Sarnıç Protherm kombi servisi, Sarnıç Baxi kombi servisi, Sarnıç Süsler kombi servisi, Sarnıç Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR SARNIÇ
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR SARNIÇ
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Sarnıç Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Sarnıç hizmet veren firmamız izmir Sarnıç bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Sarnıç Kombi arıza izmir, doğalgaz Sarnıç Kombi arızaları, doğalgaz Sarnıç Kombi arızası, doğalgaz Sarnıç Kombi bakımı, doğalgaz Sarnıç Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Sarnıç Kombi servis izmir, izmir Sarnıç Kombi bakım servıslerı, izmir Sarnıç Kombi servısı, izmir Sarnıç Kombi bakım, izmir Sarnıç Kombi bakım fiyatları, izmir Sarnıç Kombi bakım ücretleri, izmir Sarnıç Kombi bakımı, izmir Sarnıç Kombi gaz servis, izmir Sarnıç Kombi servisi, izmir Sarnıç Kombi servisleri, izmir özel Sarnıç Kombi servisi, izmirde Sarnıç Kombi arızaları, izmirde Sarnıç Kombi bakım fiyatları, izmirde Sarnıç Kombi bakımı, izmirde Sarnıç Kombi tamiri, Sarnıç Kombi bakım, Sarnıç Kombi servısı, Sarnıç Kombi arıza, Sarnıç Kombi arıza giderme, Sarnıç Kombi arıza kodları, Sarnıç Kombi arızaları, Sarnıç Kombi arızası nasıl düzeltilir, Sarnıç Kombi bakım, Sarnıç Kombi bakım fiyatları, Sarnıç Kombi bakım fiyatları izmir, Sarnıç Kombi bakım izmir, Sarnıç Kombi bakım servis, Sarnıç Kombi bakım servisi izmir, Sarnıç Kombi bakım servisleri, Sarnıç Kombi bakım ücreti, Sarnıç Kombi bakım ücreti izmir, Sarnıç Kombi bakım ücretleri, Sarnıç Kombi bakım ve onarım, Sarnıç Kombi bakımı, Sarnıç Kombi bakımı fiyatları, Sarnıç Kombi bakımı izmir, Sarnıç Kombi bakımı kaç para, Sarnıç Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Sarnıç Kombi bakımı nasıl olur Sarnıç Kombi bakımı nasıl yapılır, Sarnıç Kombi bakımı ne kadar, Sarnıç Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Sarnıç Kombi bakımı neden yapılmalı, Sarnıç Kombi bakımı petek temizliği, Sarnıç Kombi bakımı ücreti, Sarnıç Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Sarnıç Kombi bakımında neler yapılır, Sarnıç Kombi bakim servisi, Sarnıç Kombi bakim ücreti, Sarnıç Kombi bakimi nasil yapılır, Sarnıç Kombi bakimi, Sarnıç Kombi servis, Sarnıç Kombi servis fiyatları, Sarnıç Kombi servis izmir, Sarnıç Kombi servis numaraları, Sarnıç Kombi servis numarası, Sarnıç Kombi servis ücretleri, Sarnıç Kombi servisi, Sarnıç Kombi servisi izmir, Sarnıç Kombi servisler, Sarnıç Kombi servisleri, Sarnıç Kombi servisleri izmir, Sarnıç Kombi servisliği veren firmalar, Sarnıç Kombi tamir ,Sarnıç Kombi tamircileri, Sarnıç Kombi tamircisi, Sarnıç Kombi tamircisi izmir, Sarnıç Kombi tamiri, Sarnıç Kombi tamiri izmir, Sarnıç Kombi teknik servis, Sarnıç Kombi yetkili servisleri,