Bizi ArayınBizi Arayın...


Karabağlar Esenyalı Kombi Servisi

Esenyalı Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Esenyalı Buderus kombi servisi, Esenyalı Vailant kombi servisi , Esenyalı Bosch kombi servisi, Esenyalı Baymak kombi servisi, Esenyalı Arçelik kombi servisi, Esenyalı Vestel kombi servisi, Esenyalı Demirdöküm kombi servisi, Esenyalı Ariston kombi servisi, Esenyalı Ferroli kombi servisi, Esenyalı ECA kombi servisi, Esenyalı Viessmann kombi servisi, Esenyalı Alarko kombi servisi, Esenyalı Airfell kombi servisi, Esenyalı Termodinamik kombi servisi, Esenyalı Maktek kombi servisi, Esenyalı Beratta kombi servisi, Esenyalı Daylux kombi servisi, Esenyalı Warmhaus kombi servisi , Esenyalı Daikin kombi servisi, Esenyalı Termoteknik kombi servisi, Esenyalı Protherm kombi servisi, Esenyalı Baxi kombi servisi, Esenyalı Süsler kombi servisi, Esenyalı Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR ESENYALI
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ESENYALI
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Esenyalı Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Esenyalı hizmet veren firmamız izmir Esenyalı bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Esenyalı Kombi arıza izmir, doğalgaz Esenyalı Kombi arızaları, doğalgaz Esenyalı Kombi arızası, doğalgaz Esenyalı Kombi bakımı, doğalgaz Esenyalı Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Esenyalı Kombi servis izmir, izmir Esenyalı Kombi bakım servıslerı, izmir Esenyalı Kombi servısı, izmir Esenyalı Kombi bakım, izmir Esenyalı Kombi bakım fiyatları, izmir Esenyalı Kombi bakım ücretleri, izmir Esenyalı Kombi bakımı, izmir Esenyalı Kombi gaz servis, izmir Esenyalı Kombi servisi, izmir Esenyalı Kombi servisleri, izmir özel Esenyalı Kombi servisi, izmirde Esenyalı Kombi arızaları, izmirde Esenyalı Kombi bakım fiyatları, izmirde Esenyalı Kombi bakımı, izmirde Esenyalı Kombi tamiri, Esenyalı Kombi bakım, Esenyalı Kombi servısı, Esenyalı Kombi arıza, Esenyalı Kombi arıza giderme, Esenyalı Kombi arıza kodları, Esenyalı Kombi arızaları, Esenyalı Kombi arızası nasıl düzeltilir, Esenyalı Kombi bakım, Esenyalı Kombi bakım fiyatları, Esenyalı Kombi bakım fiyatları izmir, Esenyalı Kombi bakım izmir, Esenyalı Kombi bakım servis, Esenyalı Kombi bakım servisi izmir, Esenyalı Kombi bakım servisleri, Esenyalı Kombi bakım ücreti, Esenyalı Kombi bakım ücreti izmir, Esenyalı Kombi bakım ücretleri, Esenyalı Kombi bakım ve onarım, Esenyalı Kombi bakımı, Esenyalı Kombi bakımı fiyatları, Esenyalı Kombi bakımı izmir, Esenyalı Kombi bakımı kaç para, Esenyalı Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Esenyalı Kombi bakımı nasıl olur Esenyalı Kombi bakımı nasıl yapılır, Esenyalı Kombi bakımı ne kadar, Esenyalı Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Esenyalı Kombi bakımı neden yapılmalı, Esenyalı Kombi bakımı petek temizliği, Esenyalı Kombi bakımı ücreti, Esenyalı Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Esenyalı Kombi bakımında neler yapılır, Esenyalı Kombi bakim servisi, Esenyalı Kombi bakim ücreti, Esenyalı Kombi bakimi nasil yapılır, Esenyalı Kombi bakimi, Esenyalı Kombi servis, Esenyalı Kombi servis fiyatları, Esenyalı Kombi servis izmir, Esenyalı Kombi servis numaraları, Esenyalı Kombi servis numarası, Esenyalı Kombi servis ücretleri, Esenyalı Kombi servisi, Esenyalı Kombi servisi izmir, Esenyalı Kombi servisler, Esenyalı Kombi servisleri, Esenyalı Kombi servisleri izmir, Esenyalı Kombi servisliği veren firmalar, Esenyalı Kombi tamir ,Esenyalı Kombi tamircileri, Esenyalı Kombi tamircisi, Esenyalı Kombi tamircisi izmir, Esenyalı Kombi tamiri, Esenyalı Kombi tamiri izmir, Esenyalı Kombi teknik servis, Esenyalı Kombi yetkili servisleri,