Bizi ArayınBizi Arayın...


Hizmetlerimiz

Isıtma sezonun başladığı Kasım ayından önce mutlaka kombinizi teknik servise kontrol ettirin 
Kombi markasının izmir genelinde güçlü bir servis ağı alan teknik servisimizede yaptırabilirsiniz,
Kombiyi açıp kapamak yerine düşük ısıtma seviyesinde çalışır halde bırakın
Oda sıcaklığınızı 1 derece düşürmek %6 seviyesinde yakıt ekonomisi sağlar, bu nedenle kombiniz ile birlikte oda termostatları ve termostatik radyatör vanaları kullanın, konfor şartlarınızı yönetin

Soğuk havaların yavaş yavaş kendini hissettirmesiyle yılda en az bir kez yapılması gereken periyodik kombi bakım zamanı geldi çattı. Peki, kombi bakımı kim tarafından nasıl yapmalı? Kombi bakımını yaptırarak doğalgaz faturasında tasarruf sağlamak mümkün mü? Yıldırım teknik servisin burada doğru adres olduğunu ve periyodik bakımlarla ortalama yüzde 30’lara varan bir tasarruf sağlanabileceğini söyledi. 

Yıldırım Teknik altında 20 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü firmalardan biri olarak faaliyetlerini sürdüren birçok., kombi bakımının püf  noktalarını açıkladı.

“Güçlü servis ağımızla kombileri kışa hazırlıyoruz”

Kış döneminde uzayıp giden faturaları periyodik kombi bakımıyla minimize etmenin mümkün olduğunu söyleyen Yıldırım teknik, burada kritik noktanın hangi marka olursa olsun kullanıcıların mutlaka Teknik Servisimize irtibata geçmesi olduğunu söyledi. Merdiven altı olarak tabir edilen ve kendilerini servis noktası olarak gösteren firmalara, kişilere itibar edilmemesi konusunda uyarıda bulanan Yıldırım teknik olarak 444 48 63 numaralı çağrı merkezinin 7/24 müşteri hizmet birimleriyle müşterilerin kombi bakım taleplerini yönettiklerini aktardı. Yıldırım teknik, bakımın Kasım ayından önce yapılmasının da uygun olduğunun altını çizdi.  Tüm Marka Kombi. Teknik Servislerinin sunmuş oldukları hizmetlerde işçilik ve yedek parçaya 6 ay garanti uygulandığını aktaran Yıldırım teknik, düzenli bakımın kombinin ömrünü uzattığını da sözlerine eklerken; teknik servis hizmeti için her ürün grubunda ilgili markanın kendi web sitesinden bilgi alınmasının, internet aramalarında tüketicilerin karşısına ilk çıkan firmayı teknik servis olarak değerlendirmemesi gerektiğinin de önemini vurguladı.  

“Yoğuşmalı kombiler yüzde 30’a varan tasarruf sağlıyor”

 Yoğuşmalı kombiler verimliği yükselterek tasarruf sağlamaktadır. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki eski tip konvansiyonel kombilere oranla yoğuşmalı kombiler yüzde 30’a varan tasarruf sağlıyor. Müşterilerimizin kombi bakımlarını her sene kış sezonunun başladığı Kasım ayından önce teknik servisimizi yaptırmaları gereklidir. Bu doğalgaz tasarrufu yapılmasına ciddi anlamda katkı sağlar. Öte yandan kombiyi açıp kapamak yerine belirli bir seviyede çalışır halde bırakmak hem performans anlamında hem de fatura anlamında tüketicilere faydalı olur. İlave olarak oda sıcaklığını 1 derece düşürmek %6 seviyesinde yakıt ekonomisi sağlar, bu nedenle kombi ile birlikte oda termostatı ve termostatik radyatör vanası kullanmak tüketicilere konfor ve tasarruf sağlayan bir faktördür. ” dedi.