İzmir ÇAMAŞIR MAKİNESİ Tamir Servisi

İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi     İzmir de Beyaz eşya Çamaşır Makinası tamir servis bakim ve montajı sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Altus Beko Arçelik Seg Vestel Samsun Seikon  Siemens, Ariston Miele Goranje İndesit Bosch Teba Sanyo Simtel Sharp Elektrolux Profilo daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir tamir yerinde ve anında müdahile imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir..

 

 

İzmir Çamaşır Makinesi yetkili  servisi 256 7 470

 

 SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

SAMSUNG

SERVİSİ

BEKO

SERVİSİ

ARÇELİK

SERVİSİ

BOSHC

SERVİSİ

VESTEL

SERRVİSİ

SİMENS

SERVİSİ

AEG

SERVİSİ

İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi

LG

SERVİSİ

ALTUS

SERVİSİ

PROFİLO

SERVİSİ 

ARİSTON

SERVİSİ

MİELE

SERVİSİ 

REGAL

SERVİSİ 

GORENJE

SERVİSİ

 İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi  İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi  İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi  İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi
   

İNDESIT

SERVİSİ  

ELECTROLUX

SERVİSİ

SİMTEL

SERVİSİ

   
     İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi    

 

GARANTİ HARİÇİ ÜRÜNLER İÇİN İŞÇİLİK VE MONTAJ FİYATLARİMİZ ÖRENMEK İÇİN

YILDIRIM TEKNİK 

Yıldırım Teknik onarımını yaptığı cihazlar için 1 Yıldır Tamir Garantisi vermektedir.

 

 

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız

Çağrı Merkezi

0 232 256 7470       

Mobil santral

0 532 111 35 30

0232 256 7 470 ARAYIN.

info@izmirteknik.net

0 532 634 24 05 ACIL servis.

yildirimteknik@msn.com

0 532 634 24 05 Teknik Destek WhatsApp Hattı
   

 

Uzman kadromuz ve deneyimli personelimiz ile,

 

İzmir kadar güzel ve kaliteli Servis.

memnuniyetiniz için

Çalışıyoruz…

Mutluluğunuz için her yerdeyiz.

İzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi


Çamaşır Makinesi nız çalışıyor fakat su boşaltmıyor ise  su ponpasını temizlenmesi yeterli gelebilir.  Şimdi sizlere Çamaşır makinesinız çalışıyor fakat su boşaltmıyor konumunda neler yapabilirsiniz bunlar hakkında kısa bir açıklamada bulunacağız.

 BİLGİİzmir çamaşır makinesi servisi bakımı tamirçisi

 

Çamaşır Makinesi Arızası

Çamaşır Makinesi Arızası, Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızaların sebebi sadece mekaniksel ve elektriksel olarak görülmemeli. Bazı arızalarda bu söz konusu olmaya bilir, makine parçasında her iki arıza çeşidi aynı anda görülebilir. Makinenizin bir tamirat göreceği zaman, ilk yapılması gereken fişini prizden çekmek su aldığı muslukları kapamak olmalıdır. Aşağıda çamaşır makinelerinde meydana gelen muhtelif arızalar için, arıza tespit noktasında izlenecek yol ve onarım için yapılacak işlemler verilmiştir.

 

 Çamaşır Makinesi Arızalarıi

 

Tespit ve Onarım;

Şebeke musluğu kapalı veya su kesik olabilir. Sular kesik değilse musluk açılarak problem çözülür 

Su giriş hortumu bükülmüş, katlanmış ve tıkalı olabilir. Hortumlar (Sıcak, soğuk) kontrol edilir bükülme ve katlanma varsa düzeltilir, tıkanıklık varsa hortuma tazyikli su veya hava verilerek problem giderilir.

Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir.  Makinemizin kapısı kontrol edilmeli (buradaki arızalar elektrik ve mekanik arızalarda olabilir).

 

Su Boşaltmıyor,

 

Boşaltma hortumu bükülmüş, katlanmış ve tıkalı olabilir. Boşalma hortumu kontrol edilerek Tıkanıklık varsa temizlenir.


 

İlave Fonksiyonlar görev yapmıyor;

 

Bu arızalar genelde tuş anahtarındaki aşınmalar sonucu  görülür, Anahtar yenisi ile değiştirilmelidir. Ayrıca anahtara akım taşıyan kabloların kontrol edilmesinde fayda vardır çok nadirde olsa arızalara sebep oldukları görülmekte.

 

Gövdede Elektrik Kaçağı;

 

Makinemizin takıldığı prizde topraklama olamayabilir, makine üzerinde deki topraklama soketleri yerinden çıkmış olabilir. Fişin topraklama ucu prizdeki topraklama ucuna temas etmiyor olabilir. Isıtıcı, yıkama motoru ve pompa motorundan gövdeye kaçak olabilir. 

Priz, fiş ve soketlerin kontrolü sorunu çözecektir. Isıtıcı, yıkama ve pompa motorunun izolesi sağlanmalıdır.