Bizi ArayınBizi Arayın...


Sanayi Tipi Fritöz Tamir Servisi

Sanayi Tipi Elektrikli Fritöz Tamir Servisi

EGE BÖLGESİ GENELİNDE ENDÜSTRİYEL MAKİNESİ SERVİSİ

Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla izmir geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sanayi tip Elektrikli Firitöz ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunlarınıza Sanayi tip Elektrikli Firitöz makinelerinin Servisi olarak alanında uzman teknisyenleri ile zamanında müdahale ve çözüm odaklı kullanıcı memnuniyetinizi esas alan kurumumuz,siz değerli cafe ve restorantta kullanılan Sanayi tip Elektrikli Firitöz makinesi kullanıcılarına hizmet vermektedir.


Endüstriyel Firitöz Makinesi Özel Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar;

Öztiryakiler Sanayi Tip Firitöz Makinesi Tamiri, Enpero Sanayi Tip Firitöz Makinesi Tamiri, Electrolux Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Remta Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Silver Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Görkem Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Rinnova Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Atalay Sanayi Tip Firitöz Makinesi, İnoxsan Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Frymaster Sanayi Tip Firitöz Makinesi,


KULLANIM VE BAKIM TALİMATLARI;

Cihazın sıcak yüzeylerine temas etmeyiniz. Cihaz profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve sadece bu konuda eğitim almış kişiler tarafından kullanılmalıdır. Cihazı çalıştırmadan önce havuz ve sepetler, üzerindeki koruyucu endüstriyel yağdan temizlenmelidir.

 Temizleme işlemi şu şekilde yapılmalıdır : Havuzu, ısıtıcının üzerine kadar suyla doldurun. İçine deterjan atarak suyu 1-2 dk. kaynatınız. Ön panelden yağ musluğunu açarak suyu kaba boşaltınız. Havuzu temiz suyla iyice durulayınız. parçalarından arındırılmalıdır. Bunun devamlı olarak yapılması yiyeceklerin kalitesini artırdığı gibi yağın ömrünü de artırır. Mümkünse fritöz yağı kullanılmalıdır. Alev alma riskini azaltmak için eski kızarmış yağ kullanmayınız.

TEMİZLİK ve BAKIM

- Cihazı yüksek basınçlı su ile yıkamayınız. - Temizlik yada bakım faaliyetine başlamadan önce cihazın elektrik bağlantısını mutlaka kesiniz. - Cihazı, her çalışma günü sonunda ılık sabunlu suya batırılmış bez ile tam soğumadın siliniz. - Cihaz yüzeyi temizlenirken aşındırıcı içeriği olan deterjanlar, tel fırçalar gibi yüzeylerde çizik anabilecek malzemeler kullanmayınız. - Yukarıda saydığınız yöntemlerle temizlenmeyen yüzeyleri kimyasal çözücülerle temizleyiniz. - Eğer cihaz uzun müddet kullanılmayacaksa, yüzeyler ince bir tabaka vazelinle kaplanmalıdır.


ETİKET;

Öztiryakiler Sanayi Tip Firitöz Makinesi Servisi, Enpero Sanayi Tip Firitöz Makinesi Servisi, Electrolux Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Remta Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Silver Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Görkem Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Rinnova Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Atalay Sanayi Tip Firitöz Makinesi, İnoxsan Sanayi Tip Firitöz Makinesi, Frymaster Sanayi Tip Firitöz Makinesi,