Bizi ArayınBizi Arayın...


TOSHİBA Servisi

İzmir'de Merkez Toshiba Özel Servisi olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektöründe hizmet vermekteyiz. İzmir'in bir cok semtine en kısa sürede hizmet veren donanımlı araçlarımızla ve deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmet veren Teknisyen Tekniker stajyerlerimizle ve müşteri temsilcinizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız YILDIRM TEKNİK  Kurumsal kimliğiyle yıllardır Toshiba Klima, Televizyon, ürünlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Bizleri 0232 256 7470 nolu telefondan 0532 634 24 05 nolu Cep Mobil santal: 0 532 111 35 30 telefonundan yildirimteknik@msn.com  Mail adresimizden info@yildirimteknik.net ten Servis Çağır Canlı Destek Bizlere ulaşabilirsiniz. Tamir merkezimizde bulunan cihazlarınız için www.servisten.net adresinden servis durumunu takip edebilirsiniz..

İzmir'de Toshiba özel servis hizmetleri veren Yıldırım Teknik İzmirin bir çok semtine hizmet veren servis araçlarımızla ev ofis televizyon klimalarının tamiri bakımı montaj de montajı servisi.  


Toshiba Televizyon Teknik Servisi

Toshiba TELEVİZYON LCD LED tv lerin tamir ve bakım işlemlerini yapmak üzere bir çok Toshiba TELEVİZYON LCD LED servisi kurulmuştur. Sizin ihtiyacınıza yada probleminize yönelik en hızlı ve makul çözümü üretmek bizim asıl gayemiz. Biz bir çok Toshiba TELEVİZYON LCD LED ve TV servisinin aksine çalışmalarımızda insancıl ölçülere dikkat ederek kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz. Bu sebeple referans kitlemizi genişletiyor ve hizmet kalitemizi gün geçtikçe yükseltiyoruz.

Günümüzde satışı yapılan birçok Toshiba TELEVİZYON LCD LED garanti süreleri dolmadan arıza vermektedir. Toshiba TELEVİZYON LCD LED tv nizin arıza verdiği zaman sorunun bilgili bir teknik servis tarafından çözülmesi son derece önemlidir. Çünkü Toshiba TELEVİZYON LCD LED tv lerin iç aksamları son derece hassas parçalardan oluşmaktadır. Bu parçaların herhangi bir zarar görmesinde Toshiba TELEVİZYON LCD LED tv ın performansı olumsuz etkilenebilir, hatta Toshiba TELEVİZYON LCD LED çalışmayabilir. Bir Toshiba TELEVİZYON LCD LED arızası her ne kadar basit görünürse görünsün bu arızayı gidermek için kendiniz müdahale etmeye çalışmayın.Toshiba TELEVİZYON LCD LED hakkında bilginiz olmadan yapacağınız bir müdahale sonucu sorunu daha da büyütebilirsiniz. Bu yüzden bir Toshiba TELEVİZYON LCD LED problemi ile karşılaştığınız zaman sizi Toshiba Servisimize bekliyoruz.

Toshiba Teknik Servisimizde yapılan tüm Toshiba TELEVİZYON LCD LED onarımlarına 3 ile 12 ay arasında garanti verilmektedir.


Toshiba KLİMA larin tamir bakım ve montj  işlemlerini yapmak üzere bir çok Toshiba KLİMA servisi kurulmuştur. Sizin ihtiyacınıza yada probleminize yönelik en hızlı ve makul çözümü üretmek bizim asıl gayemiz. Biz bir çok Toshiba KLİMA servisinin aksine çalışmalarımızda insancıl ölçülere dikkat ederek kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz. Bu sebeple referans kitlemizi genişletiyor ve hizmet kalitemizi gün geçtikçe yükseltiyoruz.

Günümüzde satışı yapılan birçok Toshiba KLİMA garanti süreleri dolmadan arıza vermektedir. Toshiba KLİMA nizin arıza verdiği zaman sorunun bilgili bir teknik servis tarafından çözülmesi son derece önemlidir. Çünkü Toshiba KLİMA lerin iç aksamları son derece hassas parçalardan oluşmaktadır. Bu parçaların herhangi bir zarar görmesinde Toshiba KLİMA ın performansı olumsuz etkilenebilir, hatta Toshiba KLİMA çalışmayabilir. Bir Toshiba KLİMA arızası her ne kadar basit görünürse görünsün bu arızayı gidermek için kendiniz müdahale etmeye çalışmayın.Toshiba KLİMA hakkında bilginiz olmadan yapacağınız bir müdahale sonucu sorunu daha da büyütebilirsiniz. Bu yüzden bir Toshiba KLİMA problemi ile karşılaştığınız zaman sizi Toshiba Servisimize bekliyoruz.

Toshiba Teknik Servisimizde yapılan tüm Toshiba KLİMA onarımlarına 3 ile 12 ay arasında garanti verilmektedir.

 


Toshiba İletişim Telefonlarımız :

TEL: 0232 256 7 470 CEP: 0532 111 35 30

 

 

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız

Çağrı Merkezi

0 850 433 45 35    

Mobil santral

0 532 111 35 30

0232 256 7 470 ARAYIN.

info@izmirteknik.net

532 634 24 05

Toshiba ACIL servis.

yildirimteknik@msn.com

532 634 24 05

Teknik DestekWhatsApp Hattı

 

 Şikayet ve önerileriniz için..